Fol-Druk Flexo

OFERTY PRACY

Kariera w Fol-Druk Flexo

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób, które będą wspólnie z obecnym zespołem rozwijać swoje umiejętności oraz przyczyniać się do ciągłego budowania pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Jesteśmy świadomi jak specyficzna jest wiedza z zakresu poligrafii, wobec czego jesteśmy również otwarci na szkolenie pracowników nieposiadających obecnie doświadczenia w branży.

Stawiamy na zaangażowanie, motywację oraz zapał do zdobywania doświadczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz przesłania swojej aplikacji na adres : rekrutacja@fol-druk.pl

Aktualne oferty pracy

Pracownik działu produkcji

Poszukujemy pracowników działu produkcji:

  • Operator laminiarki;
  • Operator bobiniarki;
  • Operator w dziale oklejania fotopolimerów;
  • Pomocnik operatora maszyny fleksograficznej;
  • Kolorysta działu farbiarni.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej organizacji pracy oraz chęci zdobywania nowych umiejętności;
  • Spostrzegawczości;
  • Odpowiedzialności oraz sumienności w powierzonych obowiązkach;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze;
  • Zatrudnienie w stabilnie, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Szkolenia oraz podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

Mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze operatorów maszyn produkcyjnych w branży druku fleksograficznego.

Pracownik magazynu

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac rozładunkowo – załadunkowych;
  • Sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z dokumentacją;
  • Kompletowanie towaru oraz jego wysyłka;
  • Bieżące monitorowanie zapasów magazynowych;
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji i umieszczanie w sektorach magazynowych;
  • Konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych;
  • Obsługa wózków widłowych;
  • Dbanie o porządek w magazynie.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Aktualne uprawnienia na obsługę wózków widłowych w tym na obsługę wózków wysokiego składowania;
  • Odpowiedzialność i uczciwość;
  • Skrupulatność i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w systemie zmianowym (bez zmian nocnych).

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”